Series
Ratings
20
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.5