Series
Ratings
66
Severance Season 1Rated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Summer Time RenderingRated ★ 3.0
PlutoRated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0
Pui Pui MolcarRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 3.5
86Rated ★ 3.5
86Rated ★ 3.5
MononokeRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 3.0
Hare+GuuRated ★ 3.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0- Fantastic ChildrenRated ★ 4.0