Series
Ratings
299
Grandpa and Grandma Turn Young AgainRated ★ 1.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 0.5
The Darwin IncidentRated ★ 2.0- PUCHIM@S 2Rated ★ 4.5
- PUCHIM@SRated ★ 4.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 3.5- Detroit Metal CityRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 5.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 1.5- The iDOLM@STERRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 0.5
Polar Bear CafeRated ★ 0.5
WestworldRated ★ 2.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 3Rated ★ 4.0- OrangeRated ★ 1.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0