Series
Ratings
60
The Art of SarahRated ★ 3.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 16Rated ★ 3.5- Three MenRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0- 태풍상사Rated ★ 3.0
TriggerRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
ONE: High School HeroesRated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5