Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 3.0
SennaRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.5
HappinessRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Tokyo Salad BowlRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0