Movies
Ratings
1380
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
DecibelRated ★ 1.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Yadang: The Snitch Extended CutRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5