Titles you rated
NarcosRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Uncle SamshikRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
A Clean SweepRated ★ 4.0
TravelersRated ★ 4.5