Series
Ratings
18- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
Gravity Falls Season 2Rated ★ 4.5
Gravity Falls Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 1.0
Yuri!!! on IceRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 3.5