Series
Ratings
155- 천하제빵Rated ★ 2.5
Battle of FatesRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Our OceansRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
The Hunting WivesRated ★ 2.5
As You Stood ByRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
The Ultimatum: Queer Love Season 2Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5