Titles you rated
The Platform 2Rated ★ 1.0
LeonRated ★ 4.0
Arthur ChristmasRated ★ 4.0
KlausRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 1.0
ExitRated ★ 3.5
The PlatformRated ★ 3.0
Clifford the Big Red DogRated ★ 1.5
RatatouilleRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 1.0