Movies
Ratings
845
WhiplashRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The People UpstairsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 0.5
HarbinRated ★ 3.0
SwordfishRated ★ 4.0
Fight Back to SchoolRated ★ 4.0
The Banshees of InisherinRated ★ 2.0
April StoryRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
The Water Flows to the SeaRated ★ 2.5
Juror #2Rated ★ 4.5