Series
Ratings
67
Killing EveRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 1.5- 남극의 셰프Rated ★ 0.5
Alien: EarthRated ★ 0.5
AemaRated ★ 0.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Mercy for NoneRated ★ 0.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Crushology 101Rated ★ 0.5
Moon KnightRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
직장인들Rated ★ 5.0
When the Stars GossipRated ★ 0.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Family PlanRated ★ 5.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 0.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 0.5