Movies
Ratings
49
F9: The Fast SagaRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 0.5
Men in BlackRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 2.5
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
Creed IIRated ★ 3.0
The Perfect DateRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Lego MovieRated ★ 1.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
Alien OutpostRated ★ 5.0