Series
Ratings
25
My NameRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
GhostRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0