Movies
Ratings
1355
The NetRated ★ 2.5
The RoadRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
Hit ManRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
PreyRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.5