Series
Ratings
102
Meteor GardenRated ★ 1.0
The King and IRated ★ 1.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Into the SunRated ★ 2.0- My Love PatzziRated ★ 2.0
- Haneuljae's MurderRated ★ 4.0
Queen of ReversalsRated ★ 3.5
Wild RomanceRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 3.5
Nonstop 5Rated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
NonstopRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 1.0
Something Happened in BaliRated ★ 2.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5