Series
Ratings
143
The Art of SarahRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
No, Thank YouRated ★ 3.0
No, Thank You Season 2Rated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
UnbelievableRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
A Sign of AffectionRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 2.5
The IdolRated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
원피스 20기: 조편Rated ★ 3.0- 원피스 19기Rated ★ 3.5
- 원피스 18기Rated ★ 3.0