Series
Ratings
114
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.5
TV Novel: SamsaengiRated ★ 4.0
The Superman AgeRated ★ 2.5
Gold LandRated ★ 3.5
Love TrulyRated ★ 3.5
Yellow BootsRated ★ 3.0
Byul Soon GeomRated ★ 4.5
Byul Soon Geom Season 2Rated ★ 4.5
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 3.5- Lotus Flower FairyRated ★ 2.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 1.0
The Fugitive of JoseonRated ★ 1.5
Assorted GemsRated ★ 3.0
Hooray for LoveRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 3.0
JejoongwonRated ★ 3.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 2.5
Dear HeavenRated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 3.5