Movies
Ratings
1099
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 2.5
SleepRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 2.5
Ad AstraRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0