Movies
Ratings
156
Sea FogRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Moby DickRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
BatmanRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0
RinguRated ★ 5.0
OseamRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
MossRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.5