Movies
Ratings
434
Midnight in ParisRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Song for MarionRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Scary Movie 5Rated ★ 3.0
ResistanceRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 3.5