Series
Ratings
156
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
How Do You Play?Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
- Men on a MissionRated ★ 4.0
- Three KingdomsRated ★ 4.5
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 5.0