Movies
Ratings
52
A Single SparkRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 1.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
QuickRated ★ 1.0
Ninja AssassinRated ★ 1.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0