Series
Ratings
11
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Love MeRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 4.0