Series
Ratings
343
The Yuzuki Family's Four SonsRated ★ 3.0
A League of NoblemanRated ★ 3.0
Watashino machino Chiba-kunwa.Rated ★ 3.0
Kahogona Wakadanna-sama no Amayakashi KonRated ★ 1.5
OnmyojiRated ★ 1.5
Candy Color ParadoxRated ★ 1.5
Perfect ProposeRated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Sasaki and MiyanoRated ★ 1.5
April Showers Bring May FlowersRated ★ 1.5
BANANA FISHRated ★ 3.0
Yano-kun's Ordinary DaysRated ★ 3.0
Kowloon Generic RomanceRated ★ 2.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 2.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
Unexpectedly Naughty FukamiRated ★ 2.0
Who Made Me a PrincessRated ★ 2.0
May I Ask for One Final Thing?Rated ★ 1.5
Zoku I Became the Main Role of a BL DramaRated ★ 2.5
The SpirealmRated ★ 2.5