Series
Ratings
61
The BoysRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
Hacks Season 1Rated ★ 5.0- Superjail!Rated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 4.5
Record of YouthRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Dead to Me Season 2Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
CorporateRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Tuca & BertieRated ★ 2.0