Movies
Ratings
102
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
PietaRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.5