Series
Ratings
78
Attack on TitanRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
RomeRated ★ 3.0
RomeRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.5- BansheeRated ★ 1.5
BansheeRated ★ 1.5
The Last ShipRated ★ 3.5
HumansRated ★ 4.5
Person of Interest Season 2Rated ★ 1.5