Series
Ratings
207
Landman Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
PluribusRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
Space ForceRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 1.5