Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5