Series
Ratings
327
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Steins;Gate 0Rated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 5.0- Fighting Spirit New ChallengeRated ★ 4.0
- Fighting SpiritRated ★ 5.0
VigilanteRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 4.5
Tulsa King Season 1Rated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0