Movies
Ratings
623- Murder ReportRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Solitary GourmetRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5