Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
My Korean BoyfriendRated ★ 2.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5- Physical: Welcome to MongoliaRated ★ 2.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0