Movies
Ratings
271
DerangedRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 0.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0