Movies
Ratings
1028
Little WomenRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
PapillonRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0
Force MajeureRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
BlockersRated ★ 3.5
Happy as LazzaroRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Downton AbbeyRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Inherent ViceRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
47 Meters Down: UncagedRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5