Series
Ratings
39
The Art of SarahRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Ted Lasso Season 3Rated ★ 5.0
Ted LassoRated ★ 4.5
Ted LassoRated ★ 4.5
The GuestRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 3.0