Series
Ratings
23
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 8Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 7Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Youn's StayRated ★ 3.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 5.0