Movies
Ratings
70
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0
UgliesRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5