Titles you rated
86Rated ★ 2.0
86Rated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 1.5
Severance Season 1Rated ★ 2.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
The DaysRated ★ 3.5
A Suffocatingly Lonely DeathRated ★ 3.5
The Mocking LadyRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 3.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 2.5
Doctor WhoRated ★ 0.5
Doctor WhoRated ★ 0.5- Doctor WhoRated ★ 2.5
- Doctor WhoRated ★ 2.5
- Doctor WhoRated ★ 2.5
- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 3.0- Doctor WhoRated ★ 3.0