Series
Ratings
59
D.P.Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 4.5
Fear City: New York vs the MafiaRated ★ 3.5
UnbelievableRated ★ 3.5
PlutoRated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5