Series
Ratings
237
Battle of FatesRated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
TomatoRated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 2.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.5
SandglassRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Witch HuntRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 4.0