Movies
Ratings
294
Gangnam BluesRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 0.5
Man on High HeelsRated ★ 4.0
Shallow GraveRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 5.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0