Series
Ratings
72
MashleRated ★ 1.5
NARUTORated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5
KakeguruiRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5