Movies
Ratings
95
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
EternityRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0