Series
Ratings
11
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Friends Season 8Rated ★ 4.5
Friends Season 6Rated ★ 4.5
Friends Season 5Rated ★ 4.5
Friends Season 4Rated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0