Series
Ratings
122
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
WayneRated ★ 5.0- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 5.0
Into the NightRated ★ 4.0
Less than EvilRated ★ 3.5
Community Season 4Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
Community Season 3Rated ★ 4.0
Community Season 2Rated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0- 신들의 장난Rated ★ 0.5
Mr. OsomatsuRated ★ 0.5
One Punch ManRated ★ 4.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 4.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0