Series
Ratings
54
Keizoku 2: SPECRated ★ 2.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 2.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
Sonny BoyRated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0- 리뷰왕 장봉기Rated ★ 3.0
Omimi ni AimashitaraRated ★ 2.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.5
StrangerRated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0- Gokusen SpecialRated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 4.0
A Virtuous BusinessRated ★ 4.5
Violet EvergardenRated ★ 2.5
Derry GirlsRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0