Series
Ratings
119
The Art of SarahRated ★ 3.5- 태풍상사Rated ★ 3.5
A Hundred MemoriesRated ★ 2.5
Thirty-NineRated ★ 4.0
Fellow TravelersRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
Artificial CityRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Miss Independent Ji EunRated ★ 3.0
Office Watch Season 2Rated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 3.0
Office WatchRated ★ 3.0
Band of SistersRated ★ 3.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
Between Friendship and LoveRated ★ 3.0
Semantic ErrorRated ★ 3.5