Series
Ratings
144
Another Miss OhRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Be PositiveRated ★ 2.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Before and After: Plastic Surgery ClinicRated ★ 1.5
PunchRated ★ 1.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
The King and IRated ★ 1.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 1.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.0
The MissingRated ★ 3.0
The Goddess of FireRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
H.I.TRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5