Series
Ratings
98
Descendants of the SunRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.5
DarkRated ★ 5.0
DarkRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0